«King Of Cable» jeb Milzkalnā noskaidros labāko veikbordistu

Apollo
0 komentāru

Šo sestdien, 7. Jūlijā, Milzkalna «Wake Parkā», pulcēsies visi labākie pašmāju un ārzemju braucēji, kuri savā starpā dalīs «King Of Cable» troni! Jau sākot no 11:00 visiem klātešosajiem būs iespēja vērot vienus no labākajiem veikbordistiem Latvijā, vienā no labākajiem veikborda kabeļu parkiem Baltijā.

«King Of Cable» jeb Milzkalnā noskaidros labāko veikbordistu

Publicitātes foto

Milzkalna Wake Parkā ir uzstādītas kvalitatīvas konstrukcijas gan slaidiem, gan lecieniem, kas sacensības padarīs gana interesantas visiem klātešosajiem. Pateicoties strauji popularitāti ieguvušajai veikborda kabeļu sistēmai, dalībnieki var izpildīt snovbordam līdzīgus trikus, izmantojot kabeli, ko velk elektromotors. Sacensību dalībniekiem tiks dotas vairākas iespējas, lai parādītu savu labāko sniegumu, ko vērtēs kompetenta tiesnešu brigāde. Sacensības notiks trijās grupās: sievietes, vīrieši un vīriešu meistarklase (pieredzējuši veikbordisti, kuri uzskata sevi par augstākā līmeņa meistariem). Troņa tīkotāji cīnīsies par 800 euro naudas balvu fondu no «Monster Energy» un citām balvām no «Boards.lv» («Rip Curl» un «Slingshot»).

Reģistrācija un iesildīšanās sacensībām sākot no 10:00, bet pasākuma sākums ir plānots 11:00, kad trasē dosies pirmie «King Of Cable» troņa kārotāji. Dalības maksa sacensībās ir 5 Ls neatkarīgi no grupas, kurā dalībnieks startē.

Sacensību galvenais atbalstītājs «Monster Energy» visas dienas garumā piedāvās Monster Energy BBQ zonu, kurā dalībnieki un klātesošie varēs baudīt labu mūziku, BBQ un dzērienus.

Sacensību enerģija no «Monster», organizē «Boards.lv», atbalsta «Slingshot Wakeboards» un «Rip Curl», uzņem «Milzkalna Wake Parks».

Papildus info: «boards.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv