«Kings» izbraukumā pārspēj «Stars»

Aizvadītās nakts Nacionālās hokeja līgas spēlē latviešu hokejista Kārļa Skrastiņa un Raita Ivanāna pārstāvēto komandu duelī uzvaru izcīnīja Ivanāna komanda.

Anze Kopitar, Justin Williams & Ryan Smyth

Pēc uzvaras Raita Ivanāna Losandželosas «Kings» Rietumu konferences kopvērtējumā apsteidza Kārļa Skrastiņa pārstāvēto Dalasas «Stars».

Losandželosas «Kings» hokejisti viesos pārspēja Dalasas «Stars» komandu ar 4:1. Ivanāns laukumā pavadīja sešas minūtes un šajā laikā izcēlās ar vienu spēka paņēmienu, bet Skrastiņš nepilnu 19 minūšu laikā izdarīja vienu metienu un veica vienu spēka paņēmienu.

Pirmajā trešdaļā Džeimijs Bens vadībā izvirzīja laukuma saimniekus, tomēr otrajā trešdaļā «Kings» atbildēja ar trim vārtiem Raiena Smita, Džastina Viljamsa un Anže Kopitara izpildījumā, bet trešajā periodā Veins Simondss pielika punktu Losandželosas komandas uzvarā.

Pēc šīs uzvaras «Kings» komanda ar desmit punktiem deviņās spēlēs pakāpās uz 8. vietu Rietumu konferencē, bet «Stars» hokejisti ar deviņiem punktiem astoņos mačos noslīdēja uz 9. vietu.