«Kings» pirmā uzvara Stenlija kausa pusfinālā Video

2 komentāri

Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas trešajā spēlē pagājušajā naktī uzvaru svinēja Losandželosas «Kings» hokejisti.

«Kings» pirmā uzvara Stenlija kausa pusfinālā

Pagājušās sezonas Stenlija kausa ieguvēji savā laukumā ar 3:1 pieveica Čikāgas «Blackhawks», sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-2.

Jau spēles 4. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Džastins Viljamss, bet otrās trešdaļas 7. minūtē Slava Voinovs palielināja «Kings» pārsvaru. Vēl otrā perioda izskaņā Braiens Bikels samazināja rezultāta starpību, tomēr atlikušajā mača laikā «Blackhawks» nespēja atspēlēties, bet 28 sekundes līdz cīņas beigām Dvaits Kings ieraidīja ripu tukšos vārtos.

Sērijas ceturtā spēle naktī uz piektdienu notiks turpat Losandželosā, bet piektais mačs naktī uz svētdienu risināsies Čikāgā.

Atgādinām, ka Austrumu konferences finālsērijā Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas «Bruins» ar 2-0 ir vadībā pret Pitsburgas «Penguins».