«Kings» un Ivanānam sezona beigusies

Aizvadītajā naktī Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sērijas sestajā spēlē Losandželosas «Kings» savā laukumā ar 2:4 piekāpās Vankūveras «Canucks», piedzīvojot zaudējumu arī sērijā ar 2-4.

Ivanāns play-off spēlēs laukumā izgāja tikai pirmajā mačā Vankūverā, bet nākamajās piecās spēlēs palika malā.

Pirmās trešdaļas 11. minūtē Aleksandrs Frolovs izvirzīja vadībā «Kings» komandu, bet otrā perioda 9. minūtē Stīvs Bernjē vairākumā panāca izlīdzinājumu. Otrās trešdaļas 16. minūtē Drjū Dautijs guva otros vārtus mājinieku labā, tādejādi pirms pēdējām 20 mača minūtēm rezultāts bija 2:1 par labu «Kings».

Jau trešā perioda 2. minūtē Kevins Bjeksa panāca izlīdzinājumu, bet divas minūtes un trīs sekundes līdz spēles beigām uzvaras vārtus «Canucks» labā guva Daniels Sedins. Pirmspēdējā minūtē Alekss Barouvss ieraidīja ripu jau tukšos laukuma saimnieku vārtos, nostiprinot panākumu.