«Kings» un «Panthers» izcīna uzvaras

Uzvaras Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs izcīnīja Latvijas hokejistu parstāvētie klubi - Kārļa Skrastiņa Floridas «Panthers» un Raita Ivanāna Losandželosas «Kings».

Raitis Ivanāns aizvadītajā mačā īpaši neizcēlās, bet kā vienmēr pamanījās savus komandas biedrus apsveikt ar vārtu guvumu.

«Panthers» savā laukumā ar 4:2 pārspēja Karolīnas «Hurricanes», savukārt «Kings» ar 4:3 pieveica Anaheimas «Ducks».

Skrastiņš laukumā pavadīja nepilnas 23 minūtes, metienus pa vārtiem neizdarīja, soda minūtes nenopelnīja, bet tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

«Panthers» sastāvā vārtus guva Antons Babčuks, Džejs Baumīsters, Nātans Hortons un Gregorijs Kempbels, bet «Hurricanes» labā ar precīziem raidījumiem izcēlās Deivids Būts un Sergejs Samsonovs.

Ivanāns mačā ar «Ducks» laukumā pavadīja gandrīz 13 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar divām soda minūtēm un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

«Kings» otrā perioda vidū bija vadībā ar 3:0, taču tad trīs vārtus guva Anaheimas kluba uzbrucējs Bobijs Raiens, panākot 3:3. Uzvaru Losandželosas vienībai nodrošināja Aleksandra Frolova vairākumā gūtie vārti spēles 48. minūtē. Tāpat «Kings» rindās ar precīziem metieniem izcēlās Dastins Brauns, Veins Simondss un Anže Kopitars.

NHL Austrumu konferencē «Panthers» ar 41 spēlē izcīnītiem 44 punktiem pagaidām ieņem devīto vietu, bet Rietumu konferencē «Kings» ar 39 spēlēs izcīnītiem 38 punktiem saglabā 14. vietu.