«Kings» un «Panthers» uzvar, Skrastiņam vārti

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) iepriekšējā naktī pie uzvaras tika abi Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi.

Kārlis Skrastiņš guva savus ceturtos vārtus sezonā un palīdzēja savam klubam Floridas «Panthers» uzvarēt Ņujorkas «Islanders».

Kārļa Skrastiņa Floridas «Panthers» savā laukumā ar 3:2 uzvarēja Ņujorkas «Islanders» komandu. Latviešu aizsargs šajā spēlē guva savas komandas otros vārtus, kad pirmā perioda 17. minūtē aizsargam asistēja Braiens Makkeibs un Stīvens Vaiss.

Vēl ar vārtu guvumiem Floridas klubā atzīmējās Džejs Baumīsters un Rihards Zedniks, bet Ņujorkas klubam vārtus guva Džošua Beilijs un Trents Hanters.

Skrastiņš laukumā pavadīja 20 minūtes, uz pretinieku vārtiem izdarīja divus metienus un nopelnīja lietderības koeficentu +1.

Citā spēlē latviešu uzbrucēja Raita Ivanāna pārstāvētais Losandželosas «Kings» viesos ar 5:4 uzvarēja Vašingtonas «Capitals» komandu.

Ivanāns laukumā pavadīja nedaudz mazāk par septiņām minūtēm, kuru laikā izdarīja vienu metienu uz pretinieku vārtiem. «Kings» komandā divreiz precīzs bija Anže Kopitars, bet pa reizei Patriks O'Sallivans, Mihals Handzušs un Kails Kalders.

«Capitals» sastāvā vārtus guva Aleksandrs Ovečkins, Maiks Grīns, Aleksandrs Sjomins un Brūks Leičs.