Kipras rallijā Neikšānam/Dzirkalam piektā vieta PWRC klasē

Pasaules autorallija čempionāta trešajā posmā - Kipras rallijā - šodien «Latvijas Mobilā Telefona (LMT) rallija komandas» ekipāža Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals ieņēma piekto vietu Production Car WRC» (PWRC) klases kopvērtējumā.

Andis Neikšāns

Par uzvarētāju kļuva pieckārtējais pasaules čempions francūzis Sebastjans Lēbs no «Citroen» komandas. Lēbs, kuram šī bija karjeras 50. uzvara pasaules čempionāta posmos, finišā par 27,2 sekundēm apsteidza somu Miko Hirvonenu no «Ford» komandas, bet trešajā vietā palika Norvēģijas autosportists Peters Sulbergs, kurš Lēbam zaudēja minūti un 49,4 sekundes.

Neikšāna/Dzirkala ekipāža Lēbam zaudēja 31 minūti un 11,9 sekundes, Kipras rallija kopvērtējumā ieņemot 15. vietu, kas ir augstākā Latvijas autosporta vēsturē.

PWRC ieskaitē par kopvērtējuma uzvarētāju kļuva zviedrs Patriks Sandels, kurš par 18,3 sekundēm apsteidza otrās vietas īpašnieku Armindo Araužu no Portugāles. Neikšāns/Dzirkals PWRC klases ieskaitē ieņēma piekto vietu, no Sandela atpaliekot par 11 minūtēm un 35,3 sekundēm.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pirmajā vietā nostiprinājās Lēbs, kuram tagad ir 30 punkti. Otrajā vietā ar 22 punktiem ir Hirvonens, bet trešo vietu ieņem Lēba komandas biedrs Daniels Sordo no Spānijas, kura rēķinā ir 17 punkti.

PWRC kopvērtējumā Latvijas ekipāža pakāpās uz trešo vietu, atpaliekot tikai no Sandela un Araužu ekipāžām.

Ceturtais pasaules čempionāta posms no 2. līdz 5. aprīlim norisināsies Portugālē, un arī šajā posmā PWRC klasē startēs Neikšāns/Dzirkals.