Kiriļenko: atcerieties 2007. gadu — Portugāle uzvarēja Latviju

Apollo
0 komentāru

Viens no labākajiem krievu basketbolistiem Andrejs Kiriļenko intervijā portālam «sport-express.ru» sacīja, ka Eiropas čempionāta favorītu pulkā ir septiņas līdz astoņas komandas.

Andrejs Kiriļenko Krievijas izlasei Eiropas čempionātā nevarēs palīdzēt.

Andrejs Kiriļenko Krievijas izlasei Eiropas čempionātā nevarēs palīdzēt.

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

Eiropas čempionātā Kiriļenko gan Krievijas izlasei palīdzēt nevarēs. Tāpat krieviem jāiztiek bez Džeroma Holdena. Jāpiebilst, ka arī citu zvaigžņu šogad Polijā nebūs, — Dirks Novickis, Šarūns Jasikēvičs, Teodors Papaluks un Hosē Kalderons.

Pēc Kiriļenko domām, nespēlējot vairākiem slaveniem basketbolistiem, turnīrs savu nozīmi nezaudēs. «Eiropas čempionāts vienmēr ir interesants, salīdzinot ar olimpiādi vai pasaules čempionātu. Šeit nav, piemēram, tādas komandas kā Irāna, kas nevienā mačā nevar uzvarēt. Eiropā praktiski jebkura komanda var uzvarēt visstiprāko pretinieku. Atcerieties kaut vai 2007. gada čempionātu — Portugāle uzvarēja Latviju, bet Izraēla — Serbiju.»

Pie turnīra favorītiem Kiriļenko pieskaita vairākas komandas. «Tādu ir daudz — septiņas līdz astoņas komandas. Spānija bez Kalderona, Lietuva un Francija vēlēsies revanšu par pēdējām neveiksmēm. Grieķi arī ir stipri pat bez vairākiem spēlētājiem. Arī Horvātija, Slovēnija. Bīstami, kā vienmēr, būs turki,» piebilst basketbolists.


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv