Kirkorovs sarīko kārtējo skandālu

Apollo
0 komentāru

Krievijas estrādes zvaigzne Filips Kirkorovs no lidostas «Šeremetjevo–2» devās uz savu dzimteni Bulgāriju, kur paredzējis sniegt koncertu. Lidostā dziedātājs apliecināja savu skandālista slavu.

Ieraudzījis pie bagāžas apskates zonas daudz cilvēku, Kirkorovs sadrūma un kala plānus, kā izvairīties no tikšanās ar vienkāršajiem ļaudīm, kuri rātni gaida savu kārtu.

Lai pievērstu muitas darbinieku uzmanību, dziedātājs sāka viņu priekšā staigāt turpu šurpu. Kad viņu ievēroja, Kirkorovs sarīkoja īstu skandālu. Dziedātājs visai asā formā muitas darbiniekiem atteica personīgo apskati. Tas, ka viņa koferu un somu saturs var kļūt par sabiedrības īpašumu, skatuves zvaigzni galīgi neapmierināja.

Paskandalējies ar muitniekiem, Kirkorovs panāca ievērojamus atvieglinājumus — speciāli viņam tika atvērts otrs caurlaides punkts. Taču tik un tā dziedātājam nācās iziet caur metālmeklētāja rāmi un paziņot, vai viņam ir līdzi narkotikas vai asi priekšmeti. Spriežot pēc Kirkorova sejas izteiksmes, dziedātājs kārtējo reizi gribēja atbildēt ar rupjību, taču attapās un klusējot devās uz lidmašīnu.

Kirkorovs sarīko kārtējo skandālu

Foto: AFI

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv