Kivičs kategoriski noliedz baumas par šķiršanos

Apollo
0 komentāru

Pagājušajā nedēļā uzvirmoja baumas par Kiviča laulības izjukšanu — kā iemesls tika minēts sievas Elīnas fiziska ietekmēšana. Taču nu pāris sašutis stāsta žurnālam «Kas Jauns», ka tie esot «pilnīgi meli brutālu apgalvojumu formā».

Kivičs kategoriski noliedz baumas par šķiršanos

Foto: Lita Krone

Mūziķis nu jau aptuveni divus mēnešus dzīvo un strādā ārpus Latvijas. Kivičs devies uz Džersijas salu Francijas piekrastē. Mūziķis saprot: tas, ka uz salu viņš devis viens, varējis būt kā iemesls runām par pāra šķiršanos.

Kivičs ar sievu Elīnu esot nolēmuši, ka šīm runām jāpieliek punkts, un grasās sūdzēt tiesā tos, kas izplatījuši nepatiesās ziņas. Kivičs jau sešus gadus preses visatļautības dēļ piedzīvojot absurdas situācijas.

Mūziķi sarūgtina, ka absurdā ziņa parādījusies tieši viņa un Elīnas kāzu jubilejā, kad pāris turklāt apsvēris iespēju par ģimenes pieaugumu.

«Kas Jauns» raksta, ka uz Džersijas salu Andris devies, jo sapratis, ka Latvijā ar muzicēšanu vairs nopelnīt nevar. Pagaidām viņš devies turp viens pats, lai izlūkotu situāciju un iespējamās darba vietas. Vēlāk viņam pievienosies Elīna. Pats Andris strādā bārā «Delphi Lounge», trīs reizes nedēļā spēlē tur akustisko ģitāru un dzied. Naudu nopelnīt varot ļoti labi. Viņš finansiāli atbalsta gan Elīnu, gan Kristoferu (Andra Kiviča un Danas Dombrovskas dēlu).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv