Kivleniekam otrā vieta Nāciju kausa sacensībās Vistlerā

3 komentāri

Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks ceturtdien izcīnīja otro vietu Vistleras trasē Kanādā notiekošā Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma Nāciju kausa sacensībās.

Kivlenieks trasi veica 48,582 sekundēs, no uzvarētāja Johanesa Ludviga no Vācijas atpaliekot par 0,140 sekundēm.

Tikmēr 15.vietā finišēja vēl viens Latvijas kamaniņu braucējs Kristaps Mauriņš, kurš Vistleras trasi veica 48,921 sekundēs.

Sasniegtie rezultāti abiem sportistiem ļāva sasniegt Pasaules kausa posma pamatsacensības, kas Kanādas trasē norisināsies piektdien.

Savukārt vēl vienas sportistam Artūram Dārzniekam ceturtdien neizdevās sasniegt finišu, kā rezultātā viņš pamatsacensībās nepiedalīsies.

Pamatsacensībām izdevies kvalificēties arī Latvijas divnieku ekipāžai Oskaram Gudramovičam un Pēterim Kalniņam, kuri ceturtdien trasi nobrauca 37,030 sekundēs, uzstādot sesto labāko rezultātu.

Tikmēr ne pārāk veiksmīgs starts padevies Ullai Zirnei, kura, sasniegusi finišu pēc 37,521 sekundes, palika 17.pozīcijā - uzreiz aiz dalībniecēm, kuras nodrošināja vietu pamatsacensībās.

Kivlenieks un Mauriņš pievienojušies Mārtiņam Rubenim, kurš jau automātiski bija nodrošinājis iespēju startēt pamatsacensībās, bet kopā ar Gudramoviču/Kalniņu pamatsacensībās startēs arī labākais Latvijas divnieks brāļi Andris un Juris Šici. Savukārt dāmu sacensībās Latviju sestdien pārstāvēs tikai Elīza Tīruma.

Piektdien norisināsies sacensības kungiem un divniekiem, bet sestdien - dāmām un stafetes komandām.