Kivlenieks ieņem 17.vietu Pasaules kausa izcīņas pēdējā posmā

Pasaules kausa izcīņas pēdējā, devītajā posmā kamaniņu sportā vīriešu sacensībās sestdien 17.vietu ieņēma Latvijas sportists Inārs Kivlenieks.

Savukārt vēl viens Latvijas pārstāvis Mārtiņš Rubenis, kurš veica tikai vienu braucienu, palika 30.vietā.

Pēc pirmā brauciena Kivlenieks ieņēma ceturto vietu, bet otrajā uzrādīja tikai 21.rezultātu, divu braucienu summā nokrītot uz 17.pozīciju.

Savukārt Rubenis pirmajā braucienā sasniedza 29.rezultātu un otrajā braucienā nestartēja.

Sacensībās uzvarēja vācietis Davids Millers, kurš Kivlenieku divu braucienu summā apsteidza par 0,945 sekundēm.

Otrajā vietā palika itālis Armīns Cīgelers, kurš Milleram zaudēja 0,019 sekundes, bet trešo vietu izcīnīja pašreizējais pasaules čempions Fēlikss Lohs no Vācijas, kas no uzvarētāja atpalika 0,109 sekundes.

Pasaules kausa noslēguma kopvērtējumā vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja Cīgelers, kurš deviņos posmos kopumā sakrāja 786 punktus.

Latvijas sportists Guntis Rēķis, kurš pēdējā posma pamatsacensībām nekvalificējās, ar 222 punktiem palika 17.vietā, Kivlenieks kopumā izcīnīja 211 punktus, ieņemot 20.vietu, bet Rubenis, kurš finišēja tikai trīs posmos, ar 102 punktiem ieņēma 29.pozīciju.

Jau ziņots, ka divnieku sacensībās piektdien sesto vietu izcīnīja Latvijas pāris Andris un Juris Šici. Savukārt sieviešu konkurencē Maija Tīruma izcīnīja 11.vietu, bet Anna Orlova palika pēdējā, 24.pozīcijā.

Pasaules kausa noslēguma kopvērtējumā divnieku konkurencē uzvaru izcīnīja itāļi Kristians Oberštolcs/Patriks Grūbers, kuri deviņu posmu summā izcīnīja 735 punktus, bet Šici ar 342 punktiem palika devītajā pozīcijā.

Savukārt sieviešu konkurencē triumfēja vāciete Tatjana Hifnere, Orlova izcīnīja desmito vietu, bet Tīruma, negūstot punktus pirmajos trijos posmos, kopvērtējumā ieņēma 14.pozīciju.