Klāt «Pasaka par vērdiņu – 2012» pirmizrāde Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

21. decembrī Dailes teātra Mazajā zālē pirmoreiz tiks rādīta izrāde skolas vecuma bērniem «Pasaka par vērdiņu – 2012». Literāro materiālu pēc Kārļa Skalbes pasakas motīviem veidojusi Evita Sniedze, izrādes režisors ir debitants Dailes teātrī Pauls Timrots.

Klāt «Pasaka par vērdiņu – 2012» pirmizrāde 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto.

Kārlim Skalbem 1912. gadā šķita svarīgi uzrakstīt «Pasaku par vērdiņu» – stāstu par dīvainu eksperimentu, pārbaudot cilvēka sapni ar naudu. Vai tagad – 2012. gada priekšvakarā – cilvēks ir mainījies? Laiks ir nauda. Kas tev ir vairāk? Režisors jaunajiem skatītājiem sola pārsteigumiem un brīnumiem pilnu izrādi, kāda nekad iepriekš par naudu nav bijusi skatāma.

Anša lomā iejutīsies Intars Rešetins, Harijs Spanovskis spēlēs vairākas lomas -  Dievu, Ķieģeļu pārdevēju, Beķeri, Aklo un Sēklu pārdevēju. Mirdza Martinsone atveidos Māti, Valdis Liepiņš - Velnu, Naudas mijēju un Ārstu, bet Sarmīte Rubule iejutīsies Meitenes lomā.

Kopā ar režisoru Paulu Timrotu pie izrādes veidošanas strādājis scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Iveta Šurma un gaismu mākslinieks Harijs Zālītis. Jauniestudējuma mūzikas autors ir komponists Kārlis Lācis.

Katrs izrādes apmeklētājs saņems «vērdiņu», ko starpbrīdī varēs izmantot iepirkšanās spēlē-tirdziņā «1+1=3?», kurā, savstarpēji vienojoties un summējot «vērdiņu» vērtību, varēs iegādāties noderīgas un interesantas lietas, ko piedāvās Dailes teātra kafejnīca, t/c «Galerija Centrs», «Live Rīga» u.c.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv