Klausītāji jautā, vai premjers tic Dievam un vai atbalsta viendzimuma laulības

Apollo
160 komentāri

Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim (V) trešdien Latvijas Radio raidījumā «Krustpunktā» vairāki klausītāji uzdeva neikdienišķus jautājumus, lūdzot premjeru atbildēt, vai viņš tic Dievam un vai atbalsta viendzimuma laulību legalizēšanu.

Klausītāji jautā, vai premjers tic Dievam un vai atbalsta viendzimuma laulības

Foto: Evija Trifanova/LETA

Kāds radio klausītājs premjeram jautāja, vai viņš svētku laikā dievkalpojumus apmeklē labprāt, vai tomēr «ar sakostiem zobiem». Dombrovskis uz šo jautājumu atbildēja, ka svētku pasākumus apmeklē ar prieku.

«Valsts svētku pasākumus es apmeklēju ar prieku. Tā ir īpaša diena. Bija prieks atzīmēt svētkus un redzēt, ka to dara arī citi,» sacīja premjers.

Jautāts, vai viņš tic Dievam, Dombrovskis atzina, ka tas ir personisks jautājums, uz kuru viņš neatbildēs.

Vēl kāds klausītājs vēlējās uzzināt, vai premjers ir tehnokrāts, kā arī gribēja uzzināt, kāda ir viņa nostāja jautājumā par iespējamu viendzimumu laulību legalizēšanu.

«Politiskajā darbībā esmu tehnokrāts. Esmu ienācis politikā no Latvijas Bankas, kur esmu strādājis pie valsts budžeta jautājumiem. Valsts pārvaldē ienācu tehnokrātiskā veidā. Budžets un finanses ir tie jautājumi, uz kuriem koncentrējos,» pauda viņš.

Savukārt par viendzimuma laulībām premjers norādīja, ka «Latvijas Republikas Satversmē šis jautājums ir atrunāts». «Es domāju, ka mums jārespektē Satversme,» teica viņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv