Kļava: Pret mazajām valstīm vienmēr ir grūti spēlēt

Apollo
7 komentāri

Pret futbola «mazajām valstsvienībām» vienmēr ir grūti spēlēt un visi no Latvijas izlases gaidīs tikai uzvaru, pirms piektdien gaidāmās spēles ar Lihtenšteinu secinājis komandas aizsargs Oskars Kļava.

Oskars Kļava

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Pret mazajām komandām vienmēr ir grūti spēlēt. Visi no mums gaida tikai uzvaru, un tas radīs papildu spiedienu, jo tādai komandai zaudēt nedrīkst, kaut arī paši neesam no futbola lielvalstīm,» intervijā Latvijas Futbola federācijas (LFF) preses dienestam izteicies Kļava. «Prieks, ka visi spēlētāji izlasē ir veseli un būsim stiprākajā sastāvā.»

«Mēs labāk mākam aizsargāties, bet spēlē pret Lihtenšteinu būs nepieciešams vairāk uzbrukt. Trenerim vajadzēs izvēlēties spēlētājus, kas ir individuāli spēcīgi un māk labi uzbrukt,» secinājis aizsargs.

Kļava atzina, ka pašreiz vieglāk ir tiem futbolistiem, kas spēlē ārvalstīs, jo viņiem jau sezona sākusies. «Tiem, kas spēlē Latvijā, sezona tikai sākas, tomēr labi, ka pirmās spēles aizvadītas un viņi lēnām sāk ieiet ritmā.»

Arī izlases vārtsargs Germans Māliņš atzina, ka pret «mazajām valstīm» nekad nav viegli spēlēt. «Lihtenšteina it kā ir vājākā komanda apakšgrupā, bet pret tādām nekad nav viegli spēlēt. Arī viņi domā, ka esam vieni no vājākajiem un ka mačs pret Latviju būs viņu vienīgā iespēja. Tāpēc tā būs spēle par sešiem punktiem

Arī savu iepriekšējo spēli 2014. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlase aizvadīja pret Lihtenšteinu, kad pagājušā gada oktobrī savā laukumā svinēja panākumu ar 2:0 un izcīnīja pirmos punktus kvalifikācijas turnīrā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv