Klintone Dombrovski nosauc par «jauno Latvijas premjeru» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

ASV valsts sekretāre Hilarija Klintone tikšanās laikā ar premjeru Valdi Dombrovski (JL) viņu uzrunājusi kā Latvijas «jauno premjeru».

Klintone Dombrovski nosauc par «jauno Latvijas premjeru» 3 attēli Atvērt

Foto: Scanpix/AP

«Es ļoti priecīga uzņemt jauno Latvijas premjerministru..» – tā oficiāli uzrunājot Dombrovski, sacīja Klintone.

Jāatgādina, ka Dombrovskis premjera amatu ieņem jau vairāk nekā gadu.

Jau ziņots, ka premjers devies vairāku dienu vizītē uz ASV.

Dombrovskis otrdien tikās ar ASV valsts augsta līmeņa politiskajām amatpersonām, tostarp Klintoni, finanšu sekretāru Timoteju Gaitneru un senatoru Ričardu Durbinu.

Tāpat Ministru prezidentam otrdien bija plānotas tikšanās ar augsta līmeņa finanšu sektora amatpersonām - Pasaules Bankas prezidentu Robertu Zoeliku, Pasaules Bankas Eiropas departamenta direktori Annu Brandtu, ASV EDSO Parlamenta asamblejas delegācijas vadītāja vietnieku, demokrātu kongresmeni Alsiju Heistingsu un ASV Federālo rezervju bankas priekšsēdētāju Benu Bernanki.

Darba vizītes gaitā Dombrovskis arī uzstāsies ar lekciju par Latvijas pieredzi ekonomiskās krīzes pārvarēšanā Stratēģisko un starptautisko studiju centrā. Dienas noslēgumā Ministru prezidents Dombrovskis piedalīsies pieņemšanā Latvijas vēstniecībā ASV.

Trešdien Ministru prezidentam paredzēta tikšanās ar Starptautiskā Valūtas fonda izpilddirektora vietnieku Naojuki Šinoharu. Tāpat premjers sniegs intervijas laikrakstiem «Washington Post», «Houston Chronicle» un uzstāsies Nacionālajā preses klubā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv