Klubā «Depo» koncertu sniegs rakstnieka Viļa Lācīša grupa «Pupociklu vasara»

Apollo
0 komentāru

Šodien pēc apmēram desmit gadu pārtraukuma Rīgas klubā «Depo» būs klausāma rakstnieka Viļa Lācīša grupa «Pupociklu vasara», informēja kluba pārstāvis Guntis Vanags.

Klubā «Depo» koncertu sniegs rakstnieka Viļa Lācīša grupa «Pupociklu vasara»

Foto: Ieva Čīka/LETA

Pēc ilgāka laika grupai atkal pievienojies tās idejiskais tēvs Sniegs, kas plašākai publikai pazīstams kā bestsellera «Stroika ar skatu uz Londonu», kā arī romāna «Pamodināt Lāčplēsi» un «sviestroka» mikroromāna «Garais ceļš uz Hantimansijsku» autors Vilis Lācītis.

Kā stāsta Vanags, pēdējo reizi grupa kopā ar Sniegu «Depo» uzstājās pirms desmit gadiem. Koncerts palicis atmiņā ar to, ka Sniegs tā laikā publiski šķīrās no savas bārdas. Tāpat neesot zināms, kādā tēlā Sniegs uz skatuves kāps šoreiz, jo līdz šim savu rakstu darbu publicitātes pasākumos viņš ir parādījies tikai dažādās maskās - gan slavenajā lāča maskā, gan «sviestrokera» tēlā.

Bez Sniega uz skatuves varēs redzēt arī Ādžāriju Dzijiņu, kā arī Mr.Sensoru. Šoreiz gan pie bungām izpaliks Pēteris Helms, grupas «Aparāts» līderis, kuru aizstās kāds cits «Pupociklu vasaras» bijušais bundzinieks.

Pazīstamākās «Pupociklu vasaras» dziesmas ir «Ganiņš», «Ķieģeļu košļātājs», «Rasā izkapts labāk kož» un «Iek..ā sev dibenā». Savu spēlēšanas stilu mūziķi dēvē par «sviestroku».

Par sava koncerta iesildītājiem «Pupociklu vasara» uzaicinājusi vēl vienu līdzīga stila grupu - «KGJD».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv