Klubā «Depo» uzstāsies Mikael Stavöstrand

Apollo
0 komentāru

Mikael Stavöstrand ir viena no galvenajām personām Zviedrijas elektroniskajā scēnā. Viņš ir plaši pazīstams ar savu unikālo klubu tehno interpretāciju, arī kā pēdējo gadu labākās eksperimentālās elektronikas producents. Viņš ir pazīstamākās zviedru elektroniskās mūzikas ierakstu kompānijas «Mitek» dibinātājs. Scēnā darbojas jau vairāk nekā desmit gadus, pirmo ierakstu izdevis 1998. gadā, bet plašāku atpazīstamību ieguva ar 2000. gadā izdoto «Lite CD».

Patlaban Mikael darbojas gan kā solo mākslinieks, gan sadarbojas ar citiem slaveniem Zviedrijas elektroniķiem. Ražīga sadarbība viņam izveidojusies ar Johan Skugge, ar ko kopā šogad izdotās trīs skaņuplates jau saņēmušas lieliskas mediju un slavenu dīdžeju atsauksmes, bet par supergrupu zviedru prese un elektroniskās scēnas pārstāvji jau dēvē viņa jaunāko projektu «Bulgur Brothers», kurā bez Mikael Johan Skugge vēl darbojas nesen «Depo» pabijušais un šogad zviedru «Grammy» saņēmušais Andreas Tilliander. Šogad vien dažādās Eiropas ierakstu kompānijās paredzēts izdot vairāk nekā desmit Mikael Stavöstrand un viņa projektu skaņuplates.

Pēdējo gadu laikā viņš ir uzstājies Ziemeļamerikā, Eiropā un Japānā.

Karstākā ziņa ir tāda, ka noslēgts līgums par viņa skaņdarba iekļaušanu Richie Hawtin (Plasticman) jaunākā miksa ierakstā.

Klubā «Depo» uzstāsies Mikael Stavöstrand

Foto: Reklāmas foto

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv