KNAB aiztur policijas inspektoru par līdzdalību kukuļošanā

Apollo
13 komentāri

Aizdomās par koruptīvu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu 2013.gada janvārī uzsāktā kriminālprocesa ietvaros Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki ceturtdien, 4.jūlijā, aizturēja Valsts policijas Rīgas reģiona policijas pārvaldes inspektoru.

KNAB aiztur policijas inspektoru par līdzdalību kukuļošanā

Foto: Evija Trifanova/LETA

Kā informē KNAB pārstāve Inta Šaboha, pirmstiesas izmeklēšanas laikā iegūto pierādījumu kopums ir pietiekams, lai izmeklētājs aizturētu inspektoru par līdzdalību kukuļdošanā.

Krimināllietas ietvaros 19.februārī jau aizturētas trīs privātpersonas, kuras šā gada sākumā, uzdoties par Valsts policijas darbiniekiem, organizēja kukuļošanu un uzkūdīja kāda ārvalstu uzņēmuma pārstāvi dot 50 000 latu kukuli amatpersonām ar nolūku piesavināties saņemto naudu. Izmeklēšanas gaitā ir iegūti pietiekami pierādījumi, kas dod pamatu uzskatīt, ka Rīgas reģiona policijas pārvaldes inspektors ir atbalstījis kukuļa izspiešanas organizēšanu.

KNAB arīdzan informē, ka birojs 2010.gada septembrī uzsāka kriminālprocesu, kurā šis policijas inspektors jau tika aizturēts par kukuļņemšanu.

Šobrīd kriminālprocess ir iztiesāšanas stadijā un policijas inspektoram ir piemērots apsūdzētā statuss.

KNAB norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.  

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv