KNAB vadītājs: Konstatēti iespējami pārkāpumi priekšvēlēšanu aģitācijā

Apollo
13 komentāri

Iespējami pārkāpumi priekšvēlēšanu aģitācijas jomā no partiju puses ir konstatēti, šorīt telekompānijā LNT atzina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks.

KNAB vadītājs: Konstatēti iespējami pārkāpumi priekšvēlēšanu aģitācijā

Foto: Lita Krone/LETA

KNAB vadītājs gan atteicās runāt par konkrētiem gadījumiem, uzsverot, ka birojs vērtējumu par visām partijām paziņos vēlāk. Streļčenoks nesniedza vērtējumu nedz par bijušā Jūrmalas mēra Gata Trukšņa reklāmas aktivitātēm, nedz par Einara Repšes vadītās biedrības reklamēšanos un to, vai Repšes biedrības tēriņi tiks attiecināti uz «Vienotību».

Streļčenoks atzīmēja, ka no 2.maija sāksies vairāki jauninājumi attiecībā uz KNAB darbu un priekšvēlēšanu aģitāciju, piemēram, KNAB pirmo reizi vērtēs administratīvo resursu izmantošanu priekšvēlēšanu aģitācijā. Tas nozīmēs, ka amatpersonām, kas ir deputāti kandidāti, būs liegts parādīties valsts un pašvaldību uzturētos izdevumos.

KNAB priekšnieks īpaši vērsās pie iedzīvotājiem, aicinot ziņot par aizdomīgiem gadījumiem, kas varētu būt traktējami kā aizliegta aģitācija vai administratīvo resursu izmantošana.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv