Koba Jass nodrošina «Rytiri» vietu Čehijas Ekstralīgas 1/4 finālā

2 komentāri

Ar gūtiem vārtiem Čehijas augstākās līgas pirmās izslēgšanas spēļu kārtas izšķirošajā, piektajā mačā ceturtdien izcēlās Latvijas uzbrucējs Koba Jass, bet viņa pārstāvētā Kladno «Rytiri» komanda sasniedza ceturtdaļfinālu.

Koba Jass

Aizvadītajā mačā «Rytiri» ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) savā laukumā uzvarēja Pardubices «Pojištovna» komandu, sērijā līdz trim uzvarām svinot panākumu ar 3-2.

Tieši Jass otrās trešdaļas 12. minūtē guva vienīgos vārtus šajā mačā. Šie vārti tika gūti vairākumā, tāpēc cīņu Latvijas hokejists noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Čehijas čempionāta izslēgšanas spēļu formāts paredz, ka cīņai par titulu automātiski kvalificējas regulārās sezonas sešas labākās komandas, bet komandas, kas ieņēmušas 7. līdz 10. vietu, aizvada papildu kvalifikācijas kārtu, kurā noskaidro vēl divas dalībnieces, kas pievienosies sešām labākajām komandām.

Regulāro čempionātu «Rytiri» komanda noslēdza septītajā pozīcijā ar 52 cīņās iegūtiem 77 punktiem.

Ceturtdaļfinālā Kladno klubs sērijā līdz četrām uzvarām spēkosies ar regulārā turnīra otro spēcīgāko komandu Prāgas «Slavia».