Kobam Jasam sezona Čehijā beidzas 1/4 finālā

1 komentārs

Ceturto zaudējumu Čehijas augstākās līgas ceturtdaļfināla sērijā pirmdienas vakarā piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Kobas Jasa pārstāvētā Kladno «Rytiri», tādējādi noslēdzot savu sezonu.

Koba Jass

Sērijas piektajā mačā «Rytiri» ar 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) izbraukumā kapitulēja Prāgas «Slavia», sērijā ciešot neveiksmi ar rezultātu 1-4.

Jass sezonas pēdējā spēlē palika ar neitrālu lietderības koeficientu, bet ar diviem gūtajiem vārtiem uzvarētājiem atzīmējās Vladimirs Rūžička.

Regulāro čempionātu «Rytiri» komanda noslēdza septītajā pozīcijā, kas nozīmēja, ka tā izslēgšanas turnīru uzsāka ar dalību play-off kārtā, kurā sērijā līdz trim uzvarām ar 3-2 tika pārspēta Pardubices «Pojištovna».

Čehijas čempionāta ceturtdaļfinālu «Rytiri» komanda bija sasniegusi pirmo reizi kopš 2008. gada.