Koka elegance Pārdaugavā

Apollo
0 komentāru

Ziepniekkalns lepojas ne tikai ar vissvaigāko gaisu Rīgā, bet arī ar zaļu vidi un interesantiem jaunajiem projektiem. Netālu no Vienības gatves, Blīdenes ielā 1a, nule kā ekspluatācijā nodots arhi­tektu biroja «Palast Archi­tekts» projektētā un Latvijas un Šveices kopuzņēmuma «Rolfs Fuks» būvētā ēka, kurai līdzīgu Pārdaugavā neatrast.

Koka elegance Pārdaugavā

Foto: www.varianti.lv

Ēkas fasāžu arhitektūra ir kā parafrāze par Pārdaugavas koka arhitektūru un apkārtējās apbūves mērogu. Tā ir kā koka klucīšu spēle — skaistas lietas ir vienkāršas un formās tīras.

Arhitektūra te ir individuāla — tā ir uzmanīgi slīpēta, piepulēta, speciāla, tieši tāpēc šī ēka tik labi ie­deras gandrīz aizmirstajā, taču mums visiem tik tuvajā mazstāvu Rīgā ar lapu čaukstoņu aiz loga un zvaigznēm rudenīgajās debesīs, kuras beidzot var redzēt un pat saskaitīt...

Projektā ir ievēroti visi priekšnoteikumi gan moderna dzīvokļa, gan eleganta mājas biroja izveidei — plašas, gaišas, labi vēdināmas telpas, norobežotas autostāvvietas, platjoslas interneta pieslēgums. Telpu plānojums (jo sevišķi divstāvu dzīvokļos) ļauj ērti nodalīt darba zonu no privātās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. novembris

Vārda dienas

Andīna, AndaVigilijs, Vigita, Vigo, Viģīlija, Vīga, Vīgants, Vīgo, Vigilija, Vigija, Andina, Andīne, Nanda, Viga, Vigars, Vigda, Vigelijs, Vigeta, Andija

Valūtu kursi

20.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv