Kolāts: Radio kvalitāte kritīsies

Apollo
0 komentāru

Latvijas Radio (LR) raidījumu kvalitāte kritīsies, jo Radio neesot naudas ārštata darbiniekiem. «Programmas tiks ievērojami noplicinātas,» ceturtdien intervijā LR sacīja LR ģenerāldirektora pienākumu izpildītājs Dzintris Kolāts.

Dzintris Kolāts

Dzintris Kolāts

Foto: AFI

Tāpat LR pagaidu vadītājs teica, ka Radio vairs nevarēs nodrošināt LR3 un LR4 pārraidi visā valstī. Savukārt LR1 neskanēšot mazajos raidītājos.

Kolāts arī norādīja, ka Radio savus parādus varētu atmaksāt gada vai divu gadu laikā. Modelis, ka parādi tiek atmaksāti gada laikā, paredz aptuveni 100 darbinieku atlaišanu.

LR ģenerāldirektora pienākumu izpildītājs arī kritizēja līdzšinējo LR vadītāju Aigaru Semēvicu. Viņš norādīja, ka amatu atstājušais LR ģenerāldirektors saistībā ar Radio finanšu grūtībām «pēdējā laikā neko nav darījis». «Vai cilvēks būtu pārguris?...»

Tāpat Kolāts stāstīja, ka «kopumā politiķi, vismaz vārdos, situāciju saprot». «Jāiet pie politiķiem un jārunā, kādus ceļus viņi redz,» teica Kolāts, gan norādot, ka Radio noteikti nesolīs politiķiem lojalitāti. LR tikai var garantēt, ka citus kritizēs tik pat ļoti kā valdošos politiķus, norādīja LR pagaidu vadītājs.

Kolāts aptuveni divu nedēļu laikā izšķirsies, vai kandidēs uz LR vadītāja amatu. «Ja lietas virzīsies uz priekšu, tad kandidēšu,» teica LR pagaidu vadītājs, vienlaikus norādot: ja Radio nesaņems nekādu atbalstu, viņš rakstīs atlūgumu.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv