Kolizeja restaurācijai piesaistīs privātu finansējumu

Apollo
0 komentāru

Itālijas valdība plāno restaurēt Kolizeju, piesaistot arī sponsoru finansējumu, kas segtu daļu no nepieciešamajiem 25 miljoniem eiro (17,6 miljoniem latu), vēsta «Lenta.ru».

Kolizeja restaurācijai piesaistīs privātu finansējumu

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

Pēc Itālijas Kultūras ministrijas pārstāvju teiktā, papildus finansējuma iegūšanai tiks pārdoti reklāmas laukumi. Kā vēsta ministrijas paziņojums, reklāmai būs jābūt savienojamai ar Kolizeja vēsturisko un kultūras nozīmi. Informācija par to, kā tieši izskatīsies reklāma, tiks izplatīta vēlāk, tomēr ministrijas pārstāvis uzsvēra, ka «itāliešu estētiskā gaume nav tāda kā ASV».

Plānots, ka remontdarbi sāksies šā gada oktobrī un turpināsies līdz 2013.gadam Visu restaurācijas laiku slavenais Romas amfiteātris būs atvērts tūristiem.

Restaurācijas laikā tiks notīrīta fasāde, uz kuras gadu gaitā nosēdušies kvēpi, kā arī ierīkots papildus apgaismojums. Tāpat tiks uzlabota būves drošība, kā arī atvērtas līdz šim apmeklētājiem nepieejamas Kolizeja daļas, ieskaitot pazemes zonu, kur savu uznācienu gaidīja gladiatori un dzīvnieki.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. novembris

Vārda dienas

Andīna, AndaVigilijs, Vigita, Vigo, Viģīlija, Vīga, Vīgants, Vīgo, Vigilija, Vigija, Andina, Andīne, Nanda, Viga, Vigars, Vigda, Vigelijs, Vigeta, Andija

Valūtu kursi

20.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv