Komiķis Luijs C.K. apsūdzēts onanēšanā kolēģu priekšā

Apollo
43 komentāri

Lai cik sarkastisks un asprātīgs ir amerikāņu komiķis Luijs C.K. (Louis C.K.), arī viņš nonācis seksuāla rakstura skandāla krustugunīs. «The New York Times» ziņo, ka vairākas sievietes paziņojušas, ka komiķis esot viņu priekšā onanējis.

Pamela Adlon un Louis C.K

Pamela Adlon un Louis C.K

REUTERS/Scanpix

Rakstā minēts, ka Luijs (īstajā vārdā Louis Alberto Székely) esot onanējis divu citu sieviešu komiķu priekšā 2002. gadā, masturbējis arī runājot ar vienu no sievietēm pa telefonu 2003. gadā, un lūdzis, lai atļauj viņam onanēt kādas citas sievietes priekšā 2005. gadā.

Par šiem notikumiem izdevumam pavēstīja piecas sievietes - komiķu duets Deina Mina Gudmena (Dana Min Goodman) un Džūlia Volova (Julia Wolov), Rebeka Korija (Rebecca Corry), Ebija Šahnere (Abby Schachner) un Tiga Notaro (Tig Notaro).

Pirms publikācijas, sazinoties ar Luija pārstāvi, tika saņemta atbilde, ka 50 gadus vecais komiķis «uz jautājumiem neatbildēs».

Seksuālā vardarbība kļuvusi par aktuālu tēmu Holivudā pēc apsūdzībām producentam Hārvijam Vainstīnam par uzmākšanos sievietēm vairāku gadu garumā. Jautājums par seksuālu vardarbību aktualizējies arī citās jomās, tostarp mediju vidē un politikā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv