Komikss «Prātīgie» izveido grupas «PeR» mūzikas video Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Komiksa «Prātīgie» veidotāji pabeiguši darbu pie grupas «PeR» video klipa dziesmai «Nevar Būt» (Elektronika). Tapusi arī versija angļu valodā ar nosaukumu «Frequency». Dziesmas video piedalās komiksa «Prātīgie» tēli.

Komikss «Prātīgie» izveido grupas «PeR» mūzikas video. 2 attēli Atvērt

Komikss «Prātīgie» izveido grupas «PeR» mūzikas video.

Publicitātes foto

«Nevar Būt» (Elektronika) mūzikas video veidots kā komikss ar 2 un 3 dimensiju animācijas elementiem, tādējādi skatītājam parādot video pārvērstu zīmētu stāstu. Tas ir pirmais šāda veida multimediju darbs Latvijā dziesmas vizualizēšanai.

Dinamiskais un krāsainais mūzikas video stāsta par to, kā dziesma var satuvināt pilnīgi nezināmus cilvēkus. «Dziesma vieno,» saka Aivars Līpenītis, reklāmas un pasākumu aģentūras «magicFIB» radošais direktors un interneta vietnē «pratigie.lv» lasāmā komiksa autors, priecājoties par sadarbību ar grupu «PeR» un sakot paldies par uzdrīkstēšanos veidot neparasto darbu.

«Mūs aizrāva komiksa «Prātīgie» izpildījums un tēli, tādēļ ne brīdi nešaubījāmies par veiksmīgu rezultātu,» tā par sadarbību saka grupa «PeR».

Dziesmas «Nevaru Būt» (Elektronika) un versijas angļu valodā «Frequency» video klipu izstrādāja aģentūra «magicFIB». Scenārija autors – Aivars Līpenītis, mākslinieks – Aivars Baranovs, animācija un montāža – Jānis Opuls. Mūzikas video var skatīties internetā – «pratigie.lv/per», «youtube.com/PeRmuzik», «draugiem.lv/per», televīzijā – Latvijas mūzikas kanālā, «SeMS», OE mūzikas kanālā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv