Komisija nemaina Satversmes grozījumu redakciju

Apollo
0 komentāru

Saeimas Juridiskā komisija otrdien pirms otrā lasījuma atbalstīja Satversmes grozījumu likumprojektu, kas paredz vēlētājiem tiesības atsaukt Saeimu, portālu «Apollo» informēja Saeimā.

Neatbalstot otrajam lasījumam iesniegtos opozīcijas priekšlikumus, komisija palika pie pirmajā lasījumā Saeimā atbalstītās likumprojekta redakcijas, kas paredz, ka Saeima uzskatāma par atsauktu, ja par to tautas nobalsošanā nobalso vairākums no balsotājiem un vismaz divas trešdaļas no pēdējās Saeimas vēlēšanās piedalījušos vēlētāju skaita.

Komisijas priekšsēdētāja Vineta Muižniece informēja, ka deputāti ir panākuši vienošanos arī par likumprojekta tālāko virzību. Plānots, ka galīgajā lasījumā grozījumi tiks pieņemti 8. aprīlī, pēdējā 2009. gada ziemas sesijas Saeimas sēdē.

Plānots, ka Saeima likumprojektu otrajā lasījumā skatīs 26. marta sēdē, bet priekšlikumus trešajam lasījumam varēs iesniegt līdz 31. martam. Juridiskā komisija likumprojektu pirms trešā lasījuma plāno skatīt 1. aprīlī, bet galīgais balsojums par Satversmes grozījumiem Saeimā paredzēts 8. aprīlī.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv