Kompānija pirms svētkiem izsniedz ap 400 mikrokredītu dienā

Apollo
0 komentāru

Uzņēmuma «SMScredit.lv» ātro kredītu izsniegšanas apjoms kopš novembra vidus pieaudzis gandrīz trīs reizes, sasniedzot 300–400 izsniegto kredītu dienā.

Kompānija pirms svētkiem izsniedz ap 400 mikrokredītu dienā

Foto: VID

Uzņēmuma analītiķi to saista ar straujo mikrokreditēšanas procentu likmju samazinājumu un Ziemassvētku tuvošanos, portālam «Apollo» paziņoja uzņēmuma pārstāvis Raimonds Andžāns.

«SMScredit.lv» tirgus dati liecina, ka novembrī un decembrī visvairāk ātro kredītu izsniegts Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 25 līdz 40 gadiem ar vidējiem mēneša ienākumiem no 200 līdz 250 latiem.

Savukārt pēdējos mēnešos izsniegto kredītu daudzums sievietēm (50%) un vīriešiem (50%) bijis vienādās daļās. Visvairāk Latvijas iedzīvotāji izmantojuši ātros naudas aizdevumus 50 un 100 latu apmērā ar aizdevuma atmaksas termiņu uz 14 dienām.

«Šā gada novembrī un decembra pirmajā pusē vērojams īpaši straujš ātro kredītu bums, jo pakalpojums kļuvis lētāks un pieejams par likmēm, kas ir ievērojami zemākas par līdzīgu produktu likmēm citās Eiropas valstīs — citviet valstu maksa par mikrokredīta izmantošanu ir divas līdz trīs reizes augstāka nekā Latvijas tirgū piedāvātā. Mūsu klientu skaits Latvijā sasniedzis gandrīz 50 000, un paredzam, ka 2010. gadā šis skaits dubultosies,» pauž kompānijas vadītājs Alberts Pole.

Lai gan mikrokreditēšanas pakalpojumi ir relatīvi viegli pieejami vairākumam Latvijas iedzīvotāju, «SMScredit.lv» uzsver, ka šis ir īstermiņa finansējums, tāpēc saviem klientiem iesaka būt apdomīgiem, izvērtējot savu spēju uzņemties papildu saistības.

Statistika liecina, ka aizdevums tiek atteikts vidēji 35% gadījumu, kad interesentam ir nenokārtotas saistības citās kredītiestādēs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv