Koncertuzvedums «Sprīdītis» dodas pie tautiešiem Anglijā un Īrijā Attēlu galerija

Apollo
2 komentāri

«Latvijas Koncertu» veidotā cikla «Patiešām maziņiem» koncertuzvedums «Sprīdītis» dodas ceļojamā uz Angliju un Īriju. 23.martā to varēs noskatīties tautieši Bredfordas Daugavas Vanagu Fonda zālē, 24.martā Londonas Daugavas Vanagu Fonda zālē, savukārt aprīlī «Sprīdītis» viesosies pie mazajiem klausītājiem  Īrijas pilsētās Dublinā un Limerikā. 

Koncertuzvedums «Sprīdītis» dodas pie tautiešiem Anglijā un Īrijā 2 attēli Atvērt

Muzikālais uzvedums «Sprīdītis» pagājušā gada nogalē Rīgā tika izrādīts Spīķeru koncertzālē septiņas reizes. Uzveduma literārajā pamatā ir Annas Brigaderes pasaka par Sprīdīti. Skatītājus gaida tikšanās ar pasakas galvenajiem tēliem - Sprīdīti, Lienīti, Meža māti, Princesi Zeltīti, Milzi Lutausi, Velnu, Sīkstuli un Kalponi. Uzvedumā tiks iekļauti arī daži fragmenti no kinofilmas «Sprīdītis», kā arī audio ieraksti. Muzikālā puse ir nodota Latvijā pazīstamu mūziķu ziņā – tie ir pianists Aldis Liepiņš, koklētāja Laima Jansone un flautiste Vita Rozēna; lomās iejutīsies Baiba Berķe, Niks Matvejevs, kā arī Rīgas Doma kora skolas audzēkņi Dārta Liepiņa un Jēkabs Kalniņš. Programmā skanēs Jāņa Mediņa, Imanta Kalniņa, Nika Matvejeva mūzika, kā arī latviešu tautas mūzika. 

Koncertu vadīs Karina Bērziņa, ar video strādās Jolanta Bimbere.

Pasākums tiek finansēts no saliedētības programmai piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem. Programmas mērķis ir sekmēt iekļaujošas un saliedētas  sabiedrības veidošanos, kā arī stiprināt valstiskuma apziņu un nacionālo identitāti Latvijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv