Konkurss! Iesūti fotogrāfijas «Koridora pārvērtībām»! Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Tā kā strauji tuvojas svētki, arī mums jāpagūst sasteigt darbiņus. Kaut mūsu konkursa «Ziemassvētku dāvana tavam mājoklim» trešā kārta vēl nav noslēgusies, mēs jau paralēli  uzsākam ceturto — noslēdzošo — kārtu, kurā aicinām jūs iesūtīt savu KORIDORU fotogrāfijas uz e-pasta adresi: mans.ipasums@apollo.lv. Tās izvērtēs un uzvarētāju izvēlēsies interjera dizaina kompānijas «Atmosfēra» dizainere Jasmīna Grase, kā arī kompānijas «Accenta», salona «Siena» un portāla «Apollo» pārstāvji.

Konkurss! Iesūti fotogrāfijas «Koridora pārvērtībām»!

listentoreason, ,

Rūpīgi izlasiet konkursa nosacījumus, jo tikai tiem, kuri būs precīzi tos ievērojuši, ir cerība savā mājoklī sagaidīt Ziemassvētku brīnumu! Tātad — lai piedalītos šajā konkursā, jums:

1) jāiesūta četras (!) no dažādiem telpas leņķiem uzņemtas jūsu koridora fotogrāfijas (ja iesūtīsiet vairāk bilžu, mums atliks izvēlēties pēc mūsu ieskatiem četras labākās);

2) jāuzrāda telpas platība kvadrātmetros;

3) jūsu mājoklim jāatrodas Rīgā (diemžēl šoreiz);

4) e-pastā jāuzrāda jūsu īstais vārds, uzvārds, iela (precīza adrese nav jāuzrāda) un telefona numurs, lai veiksmes gadījumā mēs varētu ar jums sazināties.

* Jūsu koridora fotogrāfijas konkursa pirmajā kārtā gaidīsim līdz 22. decembra plkst. 17.00.

* Konkursa nolikumam atbilstošās jūsu iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas portāla «Apollo» sadaļā «Īpašums».

* Uzmanīgi sekojiet līdzi paziņojumiem portālā — ceturtās kārtas uzvarētājs tiks paziņots 23. decembrī plkst. 10.00 portāla «Apollo» sadaļā «Īpašums». Uzvarētājs tiks informēts arī personīgi pa norādīto e-pastu un telefonu.

* Konkursā nevar piedalīties «Lattelecom» grupas uzņēmumu darbinieki!

Uzvarētāja koridoru izvērtēs interjera dizaina kompānijas «Atmosfēra» dizainere Jasmīna Grase, kas to pārvērtīs sadarbībā ar kompāniju «
Accenta»,  un salonu «Siena». Konkursa atbalstītāji kopā ar «Apollo» Ziemassvētku rūķiem vienu nedēļu strādās jūsu koridorā, lai sapostu to svētkiem! Visas sponsoru piedāvātās lietas paliks jūsu īpašumā! Jūsu koridora pārvērtības fotogrāfijās iemūžinās foto un video salona «Scope Studio» fotogrāfs Aigars Tīdmanis. Fotogrāfijas tiks publicētas portāla «Apollo» sadaļā «Īpašums».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. oktobris

Vārda dienas

Leonīda, LeonīdsLeonida, Leonide, Leonids, Leonita, Pelageja

Valūtu kursi

20.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv