Konkurss «Kā kļūt par veiksminieku?»

Apollo
0 komentāru

Apgādā «Aurora» izdota ievērojamās uzņēmējdarbības konsultantes un profesionālās lektores Nikijas Džojas grāmata «Veiksminieka rokasgrāmata».

Džoja trīsdesmit gadu garumā pētījusi panākumus un atklājusi, ka vairākumam no tiem, kas dzīvē kļūst par veiksminiekiem — neatkarīgi no tā, kā viņi šo veiksmi saprot —, piemīt daudzas līdzīgas īpašības. «Veiksminieka rokasgrāmatā» viņa apraksta šīs īpašības un parāda, kā tās sevī izkopt.

Iespējams, jau esat pamanījuši dažas veiksminiekiem raksturīgas iezīmes, piemēram, godkāri, apņēmību un nesamierināšanos ar atteikumu, taču daudzas no šajā grāmatā aprakstītajām īpašībām jūs noteikti pārsteigs. Uzzināsiet, kādu labumu veiksminieki gūst no pārmaiņām, cik viņi saprātīgi izlieto savu laiku un kā neilgā laikā panāk klientu, partneru un draugu uzticību.

Kā uzvarēt dzīves spēlē un kļūt par veiksminieku?

Piedāvājam vienkāršus soļus, kā nokļūt veiksminieku lokā. Atbildi uz 5 jautājumiem un esi viens no trim veiksminiekiem, kas savā īpašumā iegūs «Veiksminieka rokasgrāmatu»! Balvu saņems 1., 50. un pēdējais pareizi atbildējušais konkursa dalībnieks. Rezultāti tiks publicēti piektdien, 27. maijā.

Konkurss «Kā kļūt par veiksminieku?»

Foto: Aurora

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv