Konkurss: Laimē biļetes uz koncertu «Lauris Reiniks Ziemassvētkos». Izloze jau šodien! Pozitīvi

Apollo
56 komentāri

«Apollo» piedāvā konkursu savā profilā vietnē «draugiem.lv». «Draugos» tev jāseko «Apollo» lapai, jāspiež ziņai «Man patīk», komentārā ierakstot, uz kuru koncertu vēlēsies doties (norādot pilsētas nosaukumu). 

Konkurss: Laimē biļetes uz koncertu «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» Jelgavā un Valmierā

Foto: Ieva Lūka/LETA

Ir iespēja laimēt divas biļetes uz Laura Reinika konceru «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» Jelgavas Kultūras namā 12.decembrī un divas biļetes uz koncertu Valmieras Kultūras centrā 13.decembrī. Kopā izlozēsim četrus laimīgos. Konkurss norisināsies līdz 5. decembrim.

Lai piedalītos izlozē «Draugiem.lv» spied šeit

Lai piedalītos izlozē «Facebook» spied šeit

Lauris Reiniks: «Šī būs mana pirmā Ziemassvētku koncerttūre, tāpēc tā man ir īpaša. Parasti es tuvos cilvēkus Ziemassvētkos aicinu ciemos pie sevis, bet šoreiz pats braukšu pie cilvēkiem, kurus ikdienā nesatieku, bet novērtēju un cienu - pie maniem klausītājiem. Manās sajūtās Ziemassvētki ienāk tieši caur dziesmām, un ar tām arī esmu gatavs dalīties gaidāmajos svētku koncertos.»

Arī šogad koncertos skanēs pasaules un latviešu klasiskais Ziemassvētku repertuārs un paša Laura dziesmas, taču priekšnesuma gaisotne būs intīmāka un «mājīgāka». Būs arī mazie dziedātāji un svētku pārsteigumi, sola Reiniks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv