Konkurss: Laimē biļetes uz koncertu «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» Rēzeknē. Izloze jau šodien! Pozitīvi

Apollo
11 komentāri

Apollo» piedāvā konkursu savā profilā vietnē «draugiem.lv» un «facebook». Tev jāseko «Apollo» lapai, jāspiež ziņai «Man patīk» un, iespējams, tieši tu laimēsi biļetes uz koncertu «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» Rēzeknē.

Konkurss: Laimē biļetes uz koncertu «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» Rēzeknē!

Foto: Lita Krone/LETA

Ir iespēja laimēt divas biļetes uz Laura Reinika konceru «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» Rēzeknē, Latgales vēstniecībā «Gors» 15. decembrī. Konkurss norisināsies līdz 11. decembrim. Vietnē  «Draugiem.lv» izlozēsim divus laimētājus, savukārt, vietnē «Facebook» tiks izlozēts viens laimētājs. 

Lai piedalītos izlozē «Draugiem.lv» spied šeit

Lai piedalītos izlozē «Facebook» spied šeit

Lauris Reiniks: «Šī būs mana pirmā Ziemassvētku koncerttūre, tāpēc tā man ir īpaša. Parasti es tuvos cilvēkus Ziemassvētkos aicinu ciemos pie sevis, bet šoreiz pats braukšu pie cilvēkiem, kurus ikdienā nesatieku, bet novērtēju un cienu - pie maniem klausītājiem. Manās sajūtās Ziemassvētki ienāk tieši caur dziesmām, un ar tām arī esmu gatavs dalīties gaidāmajos svētku koncertos.»

Arī šogad koncertos skanēs pasaules un latviešu klasiskais Ziemassvētku repertuārs un paša Laura dziesmas, taču priekšnesuma gaisotne būs intīmāka un «mājīgāka». Būs arī mazie dziedātāji un svētku pārsteigumi, sola Reiniks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv