Konsultē augļkopjus

Apollo
0 komentāru

Projekta «Tehnoloģiju pārneses centra izveide augļkopībā» ietvaros tiek piedāvāta iespēja Latvijas-Lietuvas programmas atbalsta teritorijā strādājošiem augļkopjiem saņemt konsultācijas no teritoriāli tuvākajiem un attiecīgā jomā kompetentākajiem speciālistiem.

Konsultē augļkopjus

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Bezmaksas konsultācijas pieejamas Latvijas Valsts Augļkopības institūtā, Dobelē un Lietuvas Dārzkopības institūtā, Babtai, kā arī saimniecībās uz vietas. Tuvākās apmācības Dobelē - lauku dienas ietvaros 15. aprīlī. Tajās piedalīsies arī speciālisti no Lietuvas, portālu «Apollo» informēja Edgars Rubauskis.. Vairāk informācijas www.lvai.lv.

Projekta mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgu augļkopības attīstību atbalsta reģionā, nododot institūtos izveidotās un pārbaudītās jaunākās tehnoloģijas ražotājiem; tiešā un netiešā veidā veicināt uzņēmējdarbību reģionā, nodarbinātību, kā arī izglītot patērētājus. Projekta izpildes rezultātā potenciālie augļu un ogu patērētāji tiks nodrošināti ar augstas kvalitātes veselīgu pārtiku, kas audzēta un ražota līdzās to dzīvesvietai.

Projekta aktivitātes paredz izveidot abos institūtos apmācību un demonstrējumu bāzi. Bez tam projektā paredzēts sagatavot dažādus informatīvus materiālus augļkopjiem un patērētājiem par jaunākajām tehnoloģijām, šķirnēm (bukleti, rokasgrāmatas, video) u.c., kā arī rīkot konsultatīvos pasākumus augļu un ogu audzētājiem, mazajiem un vidējiem pārstrādes uzņēmumiem t.sk. individuālas konsultācijas, apmācības, seminārus un pieredzes apmaiņu. Izveidotā Tehnoloģiju pārneses centra viens no vienojošajiem elementiem būs interaktīva mājas lapa, kura darbību uzsāks aprīļa beigās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv