Koris «Kamēr…» ar lieliem panākumiem uzstājies Kronbergas festivālā

Apollo
0 komentāru

Sestdien, 3. oktobrī, Vācijas pilsētā Kronbergā diriģenta Māra Sirmā vadībā jauniešu koris «Kamēr…» ar lieliem panākumiem uzstājās prestižajā Kronbergas akadēmijas rīkotajā starptautiskajā mūzikas festivālā, atskaņojot Sofijas Gubaiduļinas skaņdarbu «Sonnengesang». Pārpildītajā koncertzālē «Kamēr…» uz skatuves kāpa kopā ar Vācijas čellistu Juliusu Bergeru un sitaminstrumentālistiem no Ukrainas — Andreju Puškarevu un Dmitro Marčenko, izpelnoties nedalītu publikas atsaucību un ovācijas, kā arī festivāla organizatoru un viesu pateicību un atzinību.

Kronbergas akadēmijas 2009. gada festivāla programma bija veltīta čellam. Festivāla koncertos un meistarklasēs Frankfurtē un Kronbergā piedalījās tādi pasaulslaveni mūziķi kā Miša Maiskis, Dāvids Gerings, Tomass Demenga, Patriks Demenga, Garijs Hofmans, kā arī vijolnieks Gidons Krēmers, kamerorķestris «Kremerata Baltica», kameransamblis «Ensemble Modern» un daudzi citi.

Kronbergas akadēmija ir elitāru koncertu, festivālu un mūzikas izglītības projektu institūts, kas īsteno arī īpaši apdāvinātu mūziķu apvienotas bakalaura un maģistra tālākizglītības programmas. Kronbergas akadēmiju dibinājuši, uztur un par savu mājvietu sauc zināmākie Eiropas mūzikas fondi — Mstislava Rostropoviča čella fonds, Jurija Bašmeta fonds un Gidona Krēmera fonds u. c.

Plašāka informācija internetā: www.kronbergacademy.de.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv