Kots: LTV uztver kā īslaicīgu platformu politiķu vajadzībām

Apollo
0 komentāru

Solījums boikotēt politiķus bijis emocionāls kliedziens pēc palīdzības un pēc vajadzības saprast, ka Latvijas Televīzija (LTV) tiek lēnām soli pa solim ārdīta, intervijā laikrakstam «Diena» saka LTV šefs Edgars Kots.

Edgars Kots

Foto: Lita Krone/LETA

Viņam ir radies iespaids, ka LTV tiek uztverta kā īslaicīga platforma, kur politiķiem realizēt savas vajadzības.

«Ikdienā sabiedriskā televīzija tiek mocīta, spaidīta, vienkārši atņemti līdzekļi. Ja nekas nemainīsies, būs lielas problēmas,» prognozē Kots.

Runājot par LTV priekšvēlēšanu raidījumu koncepciju, LTV vadītājs stāsta, ka ļoti daudzi raidījumi strādā priekšvēlēšanu formātā un analizē partiju programmas. Pēc pašreizējā projekta būs vēl desmit garas politiskās debates un iespējamo, izvirzīto premjeru debates.

Pagaidām nav zināms, cik naudas tam būs nepieciešams, bet politiskajām debatēm naudu no valsts nav paredzēts prasīt – to realizēšot no savām iekšējām rezervēm.

«Tiks dota iespēja uzstāties tiešraidē kandidātiem, un, protams, klāt tiks pieaicināti, iespējams, žurnālisti, iespējams, tiks izmantotas jaunas tehnoloģiskās iespējas — skatītāji varēs iesūtīt jautājumus, maksimāli panākt to, ka šīs nav tikai žurnālistu debates, ka pati auditorija varētu piedalīties,» ideju izklāsta Kots.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv