Kozlovskis: Piešķirtie 11 miljoni eiro vairos iedzīvotāju drošības sajūtu

Apollo
122 komentāri

Valdībā šodien panāktais finansējums 11,1 miljona eiro apmērā austrumu robežas ierīkošanai un citiem drošības pasākumiem ļaus aizsargāt Latviju no terorisma draudiem, nelegālās migrācijas un kontrabandas, kā arī sekmīgi tikt galā ģeopolitiskās situācijas izaicinājumiem, uzskata iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).

Kozlovskis: Piešķirtie 11 miljoni eiro vairos iedzīvotāju drošības sajūtu

Foto: Ieva Lūka/LETA

Ministru kabinets šodien atbalstīja nākamā gada valsts budžeta finansējumu prioritārajām nozarēm.

Kozlovskis norādīja, ka valsts austrumu robežas ierīkošana un Valsts robežsardzes stiprināšana ir viņa kā iekšlietu ministra un arī partijas «Vienotība» prioritāte. Panāktais finansējums nodrošinās to, ka 2019.gadā tiks pabeigta Latvijas-Krievijas robežas ierīkošana un jau nākamgad sākta Latvijas-Baltkrievijas robežas izbūve.

Ministrs ir gandarīts, ka panāktais finansējums 11,1 miljonu eiro apmērā ļaus īstenot pasākumus, kas vairos iedzīvotāju drošības sajūtu.

Finansējuma piešķiršana panākta arī dienestu kapacitātes stiprināšanai pretterorisma un kibernoziegumu apkarošanas jomās, bērnu noziedzības novēršanas un bērnu aizsardzībai pret noziedzīgu nodarījumu pasākumiem, Kinoloģijas centra modernizācijai, infrastruktūras un materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai.

Jau ziņots, ka valdība ministriju prioritārajiem pasākumiem 2018.gada budžetā sadalījusi 345 miljonus eiro, šodien pēc Ministru kabineta sēdes žurnālistus informēja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv