«Krājbankas» jahta nosolīta par summu, kas pārsniedz sākumcenu

Apollo
11 komentāri

Likvidējamajai AS «Latvijas Krājbanka» piederošā tērauda motorjahta «The Highlander» otrdien izsolīta par summu, kas pārsniedz noteikto sākumcenu - 530 281,44 latus.

«Krājbankas» jahta nosolīta par summu, kas pārsniedz sākumcenu

Foto: Edijs Pālens/LETA

Precīzu summu, par kādu pretendents iegādājās motorjahtu, bankas maksātnespējas administrators publiskos, tiklīdz kontā tiks pārskaitīta nauda un darījums reāli būs noticis, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja maksātnespējas administratora «KPMG Baltics» sabiedrisko attiecību konsultants Oskars Fīrmanis.

Jahtas izsolē šodien piedalījās divi dalībnieki, viens no tiem jahtu nosolīja.

Jahta būvēta 1967.gadā. Patlaban tā atrodas jahtu centrā «Ocean Marine Yacht Center» Portsmutā, Virdžinijā, ASV, un ir neejošā tehniskā stāvoklī.

Jau ziņots, ka Rīgas apgabaltiesa 8.maijā nolēma sākt «Latvijas Krājbankas» bankrotu. Lēmums nav pārsūdzams. Bankrotu lūdza sākt «Latvijas Krājbankas» administrators - revīzijas kompānija «KPMG Baltics», kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav praktiski realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.

Šomēnes izsludinātas arī vairāku «Latvijas Krājbankai» piederošu transportlīdzekļu un vairāku bankai piederošu nekustamo īpašumu Jūrmalā un Rīgā izsoles.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv