Kranāte apprecējusies ar savu skolnieku

Apollo
0 komentāru

Aktrise un jogas skolotāja Baiba Kranāte, kas agrāk bija pazīstama kā telekanāla LNT «seja», jūlijā apprecējusies ar uzņēmēju Arni Lazdiņu.

Kranāte apprecējusies ar savu skolnieku

Foto: «Apollo»/B.Aprāne

Žurnāla «Lilit» septembra numurā Baiba atklāj, ka joga viņai palīdzējusi veiksmīgi nokārtot privāto dzīvi — tieši jogas nodarbībās viņa iepazinusies arī ar Arni.

Intervijā Baiba Kranāte-Lazdiņa stāsta, ka viņa un Arnis ir ļoti līdzīgi: «Mēs, piemēram, katrs savā pilsētas galā esot, sazināmies pa telefonu, un izrādās, ka ēdam vienu un to pašu. Tā vienreiz bija — izvēlējos kafejnīcā burkānu un apelsīnu sulu. Nu, kas tas par salikumu, vai ne? Mans vīrs tobrīd pavisam citā pilsētas kafejnīcā pirka šo pašu dzērienu...»

«Kā jebkurai sievietei, man gribējās apprecēties, un es gaidīju, ja tā var teikt, īsto cilvēku. Tagad, kad tas ir noticis, zinu, ka tā patiešām ir citādāka sajūta. Es oponēju večiem, kas saka: laulība neko nemaina! Ļoti daudz tā maina — jau tad, kad zini, ka vīrietis tevi precēs. Tad, kad saņem saderināšanās gredzenu... Kad aizejiet uz zagsu pierakstīties...»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv