Krāpnieki uz mobilajiem telefoniem sūta draudu īsziņas

Apollo
0 komentāru

Pēdējā laikā parādījies jauns krāpniecības veids, ļaunprātīgi izmantojot mobilo telefonu lietotāju uzticību. Ja līdz šim tika piedāvāti neeksistējoši laimesti dažādās operatoru loterijās, tad tagad draud ar tālruņu bloķēšanu, portālam «Apollo» pavēstīja «Latvijas Mobilā telefona» preses sekretāre Elīna Lidere.

Krāpnieki uz mobilajiem telefoniem sūta draudu īsziņas

Foto: Lita Krone/LETA

Vairāki LMT klienti ir saņēmuši šādu īsziņu: «Uzmanibu! Jusu mob. talrunis tiek blokets. Parads 345.56Ls prasiba tiks iesniegta tiesa. Ar cienu LMT». Īsziņas nosūtītas no pieslēguma numura 29840... (reģistrēts «Tele2» tīklā). Zvanot uz īsziņu sūtītāja numuru, klientiem prasības iesniegšanas atlikšanai tika pieprasīts iegādāties priekšapmaksas kartes «Zelta Zivtiņa» atjaunošanas kartes 26 latu vērtībā un nosaukt krāpniekiem to kodus.

LMT informē, ka rēķinu samaksas kontroles procesā klientiem īsziņas tiek sūtītas tikai ar atgādinājumu par rēķinu samaksas termiņu un lūgumu samaksāt rēķinu. Lai pagarinātu kavēto rēķinu samaksas termiņu, LMT klientiem noteikti nav jāiegādājas jebkādas atjaunošanas kartes.

Rēķinu samaksas problēmu gadījumā LMT aicina klientus nākt uz Abonentu apkalpošanas centru un runāt par rēķina samaksāšanas iespējām, bet par šādiem krāpniekiem LMT aicina informēt, piezvanot pa LMT bezmaksas informatīvo tālruni 80000076 vai atsūtot e-pastu info@lmt.lv. Krāpnieku numuri tiek slēgti vai arī par krāpniecību tiek informēti citi operatori, ja numurs ir reģistrēts viņu tīklā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv