«Krastu mačā» piedalīsies aptuveni 600 dalībnieku

Apollo
0 komentāru

Aptuveni 600 dalībnieku pieteikušies Rīgas brīvostas 810 gadu jubilejai veltītajam diennakts basketbola turnīram «Krastu mačs», kas notiks no 20. augusta līdz 21. augustam, aģentūru LETA informēja basketbola kluba «VEF Rīga» direktore Laila Spaliņa.

«Krastu mačā» piedalīsies aptuveni 600 dalībnieku

Foto: AP/Scanpix

Ceturtdienas, 19. augusta, rītā tiks paziņoti abu komandu sastāvi, kas veidoti atbilstoši pietikušos spēlētāju vecumam, meistarības līmenim un pārstāvētajam krastam.

Dalību pasākuma apstiprinājis «VEF Rīga» galvenais treneris Rims Kurtinaitis, «VEF Juniors» galvenais treneris Nikolajs Mazurs, Kaspara Kambalas dēls Diandre Kambala, kā arī tādi spēlētāji kā Jānis Gailītis, Žanis Peiners, Ernijs Ansons, Kristers Zeidaks, BMX Eiropas čempions Artis Žentiņš, skeletonisti Martins un Tomass Dukuri, motobraucējs Kristers Serģis, TTT dāmu kluba pārstāves.

Tāpat basketbolu pietiekušies spēlēt Nacionālā teātra aktieri Kaspars Zvīgulis, Regnārs Vaivars, Artus Kaimiņš, Juris Lisners, Jānis Vimba, Artūrs Krūzkops, kā arī Dailes teātra aktieri, mūziķis Jānis Jubalts, diriģents Ints Teterovskis un viņa koris «Balsis», kā arī politiķi, uzņēmēji, žurnālisti. Laukumā dosies arī Latvijas Universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes pasniedzēji un studenti un citi rīdzinieki, kopumā 600 dalībnieki.

Basketbola turnīru tiesās kvalificēti Latvijas Basketbola līgas tiesneši.

Jau ziņots, ka diennakts basketbola turnīrs «Krastu mačs» Rīgas svētku laikā notiks pie Rīgas Kongresu nama, tā sākums 20.augustā plkst. 17.00. Pasākumu par godu Rīgas brīvostas 810. jubilejai organizē basketbola klubs «VEF Rīga» sadarbībā ar biedrību «Streetbasket».

«Krastu mača» video tiešraide paredzēta basketbola kluba «VEF Rīga» mājaslapā www.vefriga.com.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv