Krauliņš atstāj sieviešu izlasi!

Apollo
0 komentāru

No Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenā trenera amata trešdien nolēma aiziet Armands Krauliņš. Viņš trešdien Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidentam Ojāram Kehrim iesniedza lūgumu atbrīvot viņu no sieviešu izlases galvenā trenera pienākumu pildīšanas, un Kehris atlūgumu pieņēma.

«Valstsvienībā esmu nodarbināts dažus mēnešus gadā, bet pārējā laikā esmu pensionārs. Ar to man nepietiek,» laikrakstam «Diena» atzina 65 gadus vecais basketbola speciālists, kurš darbu turpinās kādā no Krievijas klubiem.

«Komandas pagaidām nenosaukšu, bet vairāk sliecos uz darbu ar dāmu vienību,» norādīja Krauliņš, kam esot piedāvājums trenēt arī kādu vīriešu vienību.

Kā zināms, no šā gada februāra Krauliņš kļuva Maskavas «Dinamo» sieviešu komandas galvenais treneris, palīdzot vienībai izcīnīt Krievijas čempionāta sudraba godalgas un iekļūt FIBA Eirolīgas ceturtdaļfinālā.

LBS vēl nav paziņojusi, kas būs nākamais sieviešu valstsvienības galvenais treneris, taču reālākie pretendenti ir Krauliņa līdzšinējie palīgi — Raivo Otersons un Maija Kubliņa.

Armands Krauliņš

Armands Krauliņš

Foto: AFI/Normunds Mežiņš

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv