Krievijā atbrīvotas divas meitenes, kuras trīs gadus turētas pagrabā kā seksa verdzenes

Apollo
0 komentāru

Krievijā izglābtas divas meitenes, kuras pirms trīsarpus gadiem tika nolaupītas, visu šo laiku turētas ieslodzījumā pagrabā un regulāri izvarotas, kā rezultātā iestājušās trīs grūtniecības, trešdien paziņoja prokuratūra.

Abas meitenes, kuras nolaupīšanas brīdī — 2000. gada 2. oktobrī — bija 14 un 17 gadus vecas, otrdien tika izglābtas Skopinas pilsētā, kur arestēts un par viņu nolaupīšanu apsūdzēts 53 gadus vecs vietējās rūpnīcas strādnieks.

Šī lieta atgādina noziegumus, ko pastrādājis Beļģijas visnīstākais noziedznieks Marks Ditrū, kurš tiek tiesāts par sešu meiteņu nolaupīšanu un izvarošanu, no kurām četras viņš savā slepenajā pagrabā nogalināja.

«Vīrietis turēja meitenes pagrabā pie savas mājas, lai varētu ar viņām pastrādāt vardarbīgus seksuālos aktus,» radiostacijai «Eho Moskvi» paziņoja prokurora vietniece Irina Sabļina. «Pašlaik viena no atbrīvotajām ķīlniecēm ir astotajā grūtniecības mēnesī. Vecākā meitene viņam jau ir dzemdējusi divus zēnus — 2001. gadā un 2003. gadā.»

Pēc viņas teiktā, pastāv aizdomas, ka aizdomās turētais pametis abus puisēnus, un kaimiņi viņus ievietojuši vietējā bāreņu namā. «Mums nav precīzas informācijas, kur viņi pašreiz atrodas,» sacīja Sabļina.

Krievijas milicija bija sākotnēji izsludinājusi abas meitenes par bezvēsts pazudušām, taču vēlāk abas atzina par mirušām.

Krievijas telekanāls NTV vēsta, ka aizdomās turētā vārds ir Viktors Mohovs, un viņa upuri ir Jeļena un Jekaterina. NTV ziņo, ka milicija pašreiz meklē 29 gadus vecu sievieti, kas tiek uzskatīta par nolaupītāja līdzzinātāju.

NTV demonstrēja kadrus, kā abas meitenes tiek atbrīvotas no pagraba, kas bija paslēpts zem noņemama bloka.

Meitenes sacīja, ka pēc triju gadu ieslodzījuma nolaupītājs sācis viņas uz īsu laiku izvest ārā, radot iespēju nodot zīmīti cilvēkiem, kuri pēc tam sacēluši trauksmi.

«Vienu brīdi Viktors mūs izlaida ārā — viņš sāka mūs laist ārā 2003. gada rudenī,» sacīja viena no meitenēm.

Atbrīvotās jaunietes stāstīja, ka vīrietis nav viņas sitis, taču regulāri izvarojis vecāko meiteni. Noziedznieks sācis izvarot arī jaunāko meiteni, kad viņa «nosvinējusi» savu sešpadsmito dzimšanas dienu.

NTV ziņo, ka vīrietis izlicies par taksometra vadītāju un nolaupījis viņas pēc diskotēkas, iespējams, meitenes sazāļojot.

Rjazaņas reģiona Iekšlietu ministrijas vadītāja vietas izpildītājs Vladimirs Cipkovs sacīja, ka vīrietim bijusi laba reputācija un pat viņa ģimenei nav bijušas aizdomas par to, kas notiek zem viņa garāžas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv