Krievija atsaka vīzu mirušā patriarha Aleksija māsīcai

Apollo
0 komentāru

Krievijas vēstniecība Igaunijā atteikusi vīzas izsniegšanu nesen mirušā Krievijas Pareizticīgās baznīcas patriarha Aleksija II māsīcai, taču atsevišķi krievu mediji šajā incidentā nez kāpēc vaino Igaunijas varasiestādes.

72 gadus vecā Elena Kamzola, kura vēlas apmeklēt acu ārstu Maskavā, Krievijas interneta portālam «Life.ru» apliecināja, ka kādreiz viņa vīzu esot saņēmusi pēc Aleksija II uzaicinājuma, bet nu viņa pat neesot varējusi apmeklēt patriarha bēres.

Portālā publicētā intervija papildināta ar redakcijas izteiktiem pārmetumiem Igaunijas ierēdņiem, kuri «atsaka patriarha māsai vīzu uz Krieviju».

Kā norādījis igauņu ziņu portāls «EP Online», Igaunijas pilsonim, lai dotos uz Krieviju, ir jāpieprasa vīza Krievijas vēstniecībā. Vīzas saņemšanai jāiesniedz arī Krievijā pastāvīgi dzīvojošas personas uzaicinājums. Bēru apmeklējumam tuvi mirušā radinieki (vecāki, vecvecāki, bērni, brāļi un māsas) vīzu var saņemt uz radniecību apliecinoša dokumenta pamata.

Acīmredzot bēru apmeklējumam Kamzolai vīza netika piešķirta tādēļ, ka viņa nebija Aleksija īstā māsa, bet gan māsīca. Intervijā Krievijas portālam viņa atzina, ka viņi ar Aleksiju bērnībā bija ļoti tuvi, pat nešķirami.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv