Krievija nav apstiprinājusi Dombrovska un Medvedeva iespējamo tikšanos

Apollo
72 komentāri

Lai gan jau februārī izskanēja informācija, ka aprīļa sākumā Sanktpēterburgā ir iespējama premjerministra Valda Dombrovska (V) un Krievijas premjera Dmitrija Medvedeva divpusējā tikšanās, joprojām nav zināms, vai šī tikšanās tiešām notiks.

Krievija nav apstiprinājusi Dombrovska un Medvedeva iespējamo tikšanos

Foto:Ieva Čīka/LETA

Premjera preses sekretārs Mārtiņš Panke aģentūrai LETA pastāstīja, ka divpusējās tikšanās organizēšanā joprojām nav progresa, proti, no Krievijas puses joprojām nav saņemts apstiprinājums, ka abu valstu valdību vadītāju divpusējā tikšanās notiks.

Nav arī noteikts konkrēts termiņš, kad ir jāsaņem apstiprinājums tam, - tas var notikt arī kaut vai pēdējā dienā pirms paredzētās tikšanās.

Jau ziņots, ka premjerministrs Valdis Dombrovskis (V) aprīļa sākumā Sanktpēterburgā piedalīsies ikgadējā Baltijas jūras reģiona valdību vadītāju samitā, kur, iespējams, notiks divpusējā tikšanās ar Krievijas premjerministru Dmitriju Medvedevu. Dombrovskis ir saņēmis Medvedeva ielūgumu piedalīties samitā - šogad tas notiek Sanktpēterburgā, jo Krievija šogad ir prezidējošā valsts Baltijas jūras reģiona valstu padomē.

Latvija no savas puses ir izteikusi vēlmi par abu valstu premjeru divpusējo tikšanos, un pie tās patlaban tiekot strādāts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv