Krievija sagādā trešo zaudējumu pēc kārtas slovākiem, Šveicei sestā uzvara Video

23 komentāri

Pasaules čempionāta desmitās spēļu dienas vakara mačos uzvaras izcīnīja Krievijas un Šveices izlašu hokejisti.

Krievija sagādā trešo zaudējumu pēc kārtas slovākiem, Šveicei sestā uzvara

Helsinku apakšgrupas cīņā Krievijas izlase ar 3:1 pārspēja Slovākijas valstsvienību, kurai šis bija jau trešais zaudējums pēc kārtas.

Mača rezultātu otrās trešdaļas 6. minūtē skaitliskajā vairākumā atklāja Aleksandrs Radulovs, bet perioda 12. minūtē Radulovs izkārtoja vārtu guvumu Iļjam Kovaļčukam, kuram tie bija jau septītie vārti turnīrā. Tomēr 16 sekundes līdz trešdaļas beigām skaitliskajā mazākumā aci pret aci ar Iļju Brizgalovu izskrēja Branko Radivojevičs, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā perioda 6. minūtē krievu aizsarga Denisa Deņisova uzmetiens pa vārtiem pārsteidza slovāku vārtsargu Jaroslavu Janusu.

Tikmēr Stokholmas apakšgrupas mačā Šveices valstsvienība ar 3:1 uzvarēja Norvēģijas hokejistus.

Spēles 7. minūtē Šveices komandu vadībā izvirzīja Simons Mozers, bet 16. minūtē mazākumā otros vārtus guva Romāns Josi. Otrās trešdaļas izskaņā vairākumā Patriks fon Guntens panāca 3:0, bet pēdējā trešdaļā Ūle-Kristiāns Tolefsens samazināja rezultāta starpību.

Atgādinām, ka svētdienas pirmajās spēlēs ASV ar 3:0 uzvarēja Vāciju, bet Kanāda ar 2:1 pieveica Čehiju.