Krievijā skandāls par jenota piedalīšanos erotiskā reklāmā Video

Apollo
20 komentāri

Maskavas Zooloģiskais dārzs iesūdzējis tiesā video studiju, kura tam piederošo jenotu izmantojusi, viņuprāt, nepiedienīgi erotiskā video materiālā.

Krievijā skandāls par jenota piedalīšanos erotiskā reklāmā

Foto: ITAR-TASS/Scanpix

Zoodārza runasvīrs Viktors Kirjukhins britu raidsabiedrībai BBC pastāstījis, ka dzīvnieki, ar kuriem atļauts spēlēties bērniem, reizēm tiek izīrēti filmu vai reklāmu veidotājiem. Zoo uzskata, ka jenots vārdā Tomass no reklāmas filmēšanas video studijā “Art-Msk» atgriezies «traumēts». «Mēs pamanījām, ka viņu pievelk sieviešu krūtis,» tā Kirjukhins.

Viņš izteicies, ka pēc jenota neparastās uzvedības var secināt - modelei filmēšanas laikā uz krūtīm novietoti kārumi, lai dzīvnieks būtu mierīgāks un ieinteresētāks. Pēc atgriešanās Tomass esot sagādājis nepatīkamu pārsteigumu zoo darbiniecēm un viņu apaļumiem.

Atbildīgā video studija «Art-Msk» paziņojusi, ka zoodārza rīcība ir absurda, turklāt gados jaunais jenots neesot bijis trenēts, uzvedies neprofesionāli, bēdzis prom un pat nozadzis modeles krūšturi.

Darījums starp Maskavas zoo un video studiju noticis 2016. gada augustā. Pēc tam, kad zoo pārstāvji reklāmā ieraudzījuši jenotu un kailu modeli, studija aicināta izdzēst radītās fotogrāfijas un video. Pēc atteikuma zoodārzs oktobrī jau vērsies tiesā, pieprasot kompensāciju par jenotam nodarīto kaitējumu. 14. martā tiesā šī prasība iesniegta atkārtoti.

“Art-Msk» mārketinga menedžeris Valērijs Bogatovs informējis, ka radītā reklāma nav erotiska, jo to paredzēts translēt federālajā telekanālā, kur erotisks saturs ir aizliegts. Bogatovs arī atklājis, ka varētu iesniegt prasību pret zoodārzu, pieprasot atlīdzību par bojāto krūšturi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv