Krievija slēgs tirdzniecības pārstāvniecību arī Latvijā

Apollo
0 komentāru

Krievija no 2006. gada 1. janvāra slēgs savas tirdzniecības pārstāvniecības 52 pasaules valstīs, arī Latvijā un Igaunijā, tādu rīkojumu parakstījis Krievijas premjerministrs Mihails Fradkovs.

Mērķis ir uzlabot Krievijas ārējās ekonomiskās darbības efektivitāti un nodrošināt Krievijas ārējās ekonomiskās intereses ārvalstīs, ziņo «Rosbalt».

Pārstāvniecības tiks slēgtas Albānijā, Angolā, Afganistānā, Bahreinā, Venecuēlā, Grieķijā, Izraēlā, Irākā, Īrijā, Korejā, Kolumbijā, Kiprā, Kubā, Latvijā, Igaunijā, Maķedonijā, Mongolijā, Jaunzēlandē, Apvienotajos Arābu Emirātos, Portugālē, Rumānijā, Saūda Arābijā, Urugvajā, Etiopijā, Dienvidāfrikas Republikā un vēl vairākās valstīs.

2005. un 2006. gadā pārstāvniecības tiks izveidotas Azerbaidžānā, Armēnijā, Gruzijā, Kirgīzijā, Moldovā, Tadžikistānā, Turkmenistānā un Uzbekistānā. Krievijas valdība arī atbalstījusi Ekonomiskās attīstības un tirdzniecības ministrijas priekšlikumu par tirdzniecības pārstāvniecības nodaļu atvēršanu Vācijā (Bonnā) un Ķīnā (Šanhajā).

Krievijas tirdzniecības pārstāvniecības ārvalstīs ir valsts iestādes, kas savās mītnes valstīs realizē Krievijas ārējās ekonomiskās darbības intereses.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv