Krievijas basketbolisti pēdējā pārbaudes spēlē zaudē Lietuvai

Pēdējā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta finālturnīra Krievijas izlases basketbolisti ar 61:66 atzina Lietuvas valstsvienības pārākumu.

Vitali Fridzon & Mindaugas Lukauskis

Krievijas komandas labā 17 punktus guva Sergejs Bikovs, 14 punktus sakrāja Vitālijs Fridzons, bet desmit punkti un sešas rezultatīvas piespēles Sergeja Monja rēķinā. Lietuvas izlasē ar 15 punktiem izcēlās Darjušs Lavrinovičs, 13 punktus guva Kšištofs Lavrinovičs, bet 11 punktus pievienoja Roberts Javtoks.

Pēc pirmā puslaika lietuviešiem bija astoņu punktu pārsvars (37:29), taču trešajā ceturtdaļā Krievijas izlase spēja lauzt mača gaitu un atspēlēties, tādejādi pirms pēdējām desmit minūtēm rezultāts bija neizšķirts (52:52). Spēles pēdējā ceturtdaļā veiksmīgāki tomēr bija Lietuvas basketbolisti, kuri bija pārāki ar 14:9, bet visā mačā ar 66:61.

Atgādinām, ka tieši ar spēli pret Krievijas izlasi Eiropas čempionātu 7. septembrī uzsāks Latvijas valstsvienība.